Po testach TRS2019, po niecałym roku prób, przygotowań i (nie ma co ukrywać…) także i nauki nowych rozwiązań, pora przyjść z czymś nowym, lepszym, niż odświeżane kotlety w postaci Templina czy Kokowic. Czas zapoznać się z Chrząszczyrzewoszycami!

Na chwilę obecną w głowie KGrid’a jest zarys – może trochę schematyczny, podobny do Templina, ale zapewne w o wiele lepszej jakości niż wcześniejsze mapy. FullTRS2019 in progress! Wszak ta mapa to: interaktywny przemysł (i będzie go dość dużo), trawy TurfFX i Clutters, nowinki PBR i ZiuT PolCat. Możnaby pisać o tym w samych superlatywach – ale nie w tym rzecz moi drodzy. Rzecz w tym, by zrobić wreszcie „probably the best map”, dlatego coś czuję, że będzie to także praca zespołowa.

W zamyśle jest dość duży węzeł kolejowy w mieście wojewódzkim, wraz z kilkoma stacjami węzłowymi, a także przynajmniej jeden szlak wylotowy. Brzmi znajomo? Powinno! Ale obiecuje Wam – nie będzie monotonnie, TRS19 i jego możliwości wykluczają monotonnie! Nowy sposób tworzenia roślinności generuje duże zmiany w tym temacie, że aż żal nie skorzystać. No i dodatki PBR – które może nie wszędzie, ale będą grały główną rolę w pierwszym planie.

Wspominałem coś o….sezonowości?!

Chcecie być na bieżąco prawda? Nie pozostaje nic innego jak skorzystać z poniższych odnośników 😉