DYMY!!!

Czy można zrobić prześmiewczą mapę, która ma aspirację do trainzowego mema z Polski? Myślę, że tak. Natomiast geneza pomysłu na stworzenie takiej mapy powstała w dziwnych, porannych okolicznościach.

Zaczęło się niewinnie…
Rankiem 10 września 2022 roku otworzyłem oczy, chwyciłem za telefon i widząc, co przed chwilą wstawił za obrazek związany z Pato Trainz Team niejaki Mikołaj K. mój mózg jeszcze we mgle nieprzytomności wymyślił genialny plan mapowy.

Ale mam pomysł. Jest sobie Polska mapa tak, jak na tym obrazku i nagle jest przejście graniczne z Auranem w połowie stacji opuszczenie pantografu i tory Samplaire przechodzące w auranowskie. Roślinność, budynki i tekstury też XD.

~Sebek07 Trainz, koloryzowane.

Niedługo później przeszedłem do czynów. Jako bazę wziąłem testową mapę, którą zrobiłem w 2018 roku po zakupie TRS19. Jakiś pseudo fikcyjny Wielbark z linii Ostrołęka – Szczytno. Niestety, jak przystało na pato projekt, nie zrobiłem backupu, bo po co xD. W skrócie jest to mapa, która ma być memem, shitpostem, beką ze wszystkiego, z symulatorów kolejowych, z kolei w Polsce, z polityki twórców naszej wspaniałej gry Trainz, czy niskobudżetowych map zrobionych w 5 min np. na potrzeby filmiku na YouTube.
Znajdziemy tam wszelkiej maści semafory i sygnalizacyjne absurdy, RÓŻNOSTAWNĄ blokadę odstępową, przejście graniczne z pilnie strzeżoną „Zadupiastą Republiką Auranu” eng. „Shithole Republic of Auran”, czy testowy system komunikacji tramwajowej w Auranowicach. Dlatego ostrzegam. Proszę uważać za peronami w Auranowicach.
Na pasażerów stacji Auranowice czeka również Zastępcza Komunikacja Autobusowa do Łap.

Ostatnie wpisy